Komunikat w sprawie szkoleń organizowanych przez OPI PIB w kontekście aktualnej sytuacji

2020-03-10 13:09:26
Ze względu na aktualną sytuację dotyczącą koronawirusa, OPI PIB chce minimalizować ryzyko jego rozprzestrzenia się, związane z podróżowaniem i wydarzeniami grupowymi. Z tego względu została podjęta decyzja o odwołaniu szkoleń stacjonarnych organizowanych w Instytucie OPI oraz na uczelniach. Decyzja obejmuje wszystkie szkolenia zaplanowane na marzec 2020 r.
Treści szkoleniowe z zakresu obsługi systemów POL-on i PBN zostaną udostępnione w wersji zdalnej. W miejsce szkoleń stacjonarnych, od 16 marca planowane jest uruchomienie webinarów. Ponadto, w późniejszym czasie, udostępniony zostanie kurs e-learningowy na platformie NAVOICA https://navoica.pl/
Szczegółowe informacje na temat webinarów zostaną podane w kolejnym komunikacie.
W odniesieniu do szkoleń „Wdrożenie systemu POL-on w ramach nowej ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce część 2”, organizowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Warszawie, Krakowie i Gdańsku w dniach 11, 16 i 19 marca 2020 r., należy się kontaktować bezpośrednio z Departamentem Innowacji i Rozwoju MNiSW.

[Przesłano przez: Ewa Nowak]