baner wydarzenia

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Choroby nowotworowe wyzwaniem dla nauk medycznych w XXI wieku” (online)

Uprzejmie informuję, że do Uczelni wpłynęło zaproszenie do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej, które odbędzie się w formie on-line dnia 24 lutego 2022 roku,
z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL. Podczas spotkania będą poruszane tematy przyczynach, diagnostyce, leczeniu, profilaktyce chorób nowotworowych, a także związanych z nimi aspektach psychologicznych i społecznych.

Wydarzenie jest dedykowane dla pracowników naukowych, lekarzy, doktorantów, studentów, przedstawicieli firm, oraz wszystkich osób zainteresowanych, zajmujących się szeroko rozumianą problematyką chorób nowotworowych, oraz stanowi okazję do dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń naukowych, a także umożliwia przedstawienie własnych prac badawczych w formie wystąpienia ustnego, w tym również wydanie rozdziału
w monografii naukowej.

Rejestracja udziału w Konferencji odbywa się w dwóch turach. I tura rejestracji trwa do 20.01.2022 r., natomiast II tura od 21.02.2022 r. do 17.02.2022 r. Opłata konferencyjna dla wszystkich uczestników wynosi 229 zł brutto w I turze rejestracji oraz 259 zł brutto w II turze rejestracji. Zgłoszenia wystąpień trwają z kolei do 18 lutego 2022 roku. W ramach powyższych opłat uczestnik otrzymuje możliwość m.in. udziału w Konferencji oraz przedstawienia zgłoszonej jednej pracy, papierowy egzemplarz certyfikatu uczestnictwa, papierowy egzemplarz książki abstraktów natomiast za każde kolejne wystąpienie obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 50% wniesionej kwoty konferencyjnej.
W ramach udziału w Konferencji uczestnik ma możliwość zgłoszenia rozdziału do monografii naukowej, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Naukowego TYGIEL. Opłata za publikację rozdziału wynosi 219 zł brutto.

Wszystkie zgłoszenia należy kierować poprzez właściwy elektroniczny formularz dostępny na stronie internetowej: http://fundacja-tygiel.pl/nowotwory/, gdzie znajdą Państwo również pozostałe szczegółowe informacje na temat Konferencji

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.