« Starsze komentarze

• To wydarzenie minęło.

[KOMUNIKAT] II Targi Pracy – FarmMedLab (22.04.2020)

targi pracy

Z przykrością informujemy, iż ze względu na epidemię koronawirusa, odwołujemy II Targi Pracy – FarmMedLab
W związku z powyższym, organizacja II Targów Pracy „FarmMedLab” zostanie przeniesiona na pierwszą połowę roku akademickiego 2020/2021. O nowym terminie poinformujemy Państwa wkrótce. Niezależnie od powyższego zapraszamy wszystkich potencjalnych Wystawców zainteresowanych udziałem do przesyłania zgłoszeń na: lub pod numerem tel.: 32 208 3671.

II TARGI PRACY – FarmMedLab

Dział Karier Studenckich i Promocji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zaprasza do udziału w drugiej edycji targów pracy – FarmMedLab, które odbędą się w dniu 22 kwietnia 2020 roku na terenie kampusu Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu przy ul. Jedności 8, w godzinach od 10.00 do 15.00.

Targi pracy skierowane są do wszystkich studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, w szczególności i ze względu na miejsce organizacji tj. Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu, dedykowane są do studentów kierunków:

farmacja, analityka medyczna, kosmetologia i biotechnologia medyczna

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO UDZIAŁU!!!

Organizowane targi edukacyjne to doskonała możliwość zaprezentowania oferty i działalności instytucji oraz firm zainteresowanym studentom i absolwentom, jak również okazja do bezpośredniej konfrontacji z osobami poszukującymi pracy, praktyk, czy staży.

Skupienie licznej grupy pracodawców różnych branż w jednym miejscu i czasie będzie sposobnością do nawiązania licznych kontaktów i pozyskania cennych informacji dla studentów/absolwentów a dla pracodawców – potencjalnych wartościowych pracowników.

Firmy oraz instytucje zainteresowane uczestnictwem proszone są o zgłoszenie swojej oferty bezpośrednio do pracowników Działu Karier Studenckich i Promocji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zajmujących się organizacją targów – Pani Justyny Skolik oraz Pani Moniki Beard dostępnych pod numerem telefonu: 32 208 3632 oraz adresem e-mail:

Informacje dotyczące wydarzenia można również znaleźć na stronie: http://farmmedlab.sum.edu.pl/

UWAGA! Liczba prezentowanych stanowisk jest ograniczona!

Liczy się kolejność zgłoszeń.

W ramach zaplanowanych ww. targów Uczelnia podjęła już współpracę z Śląską Izbą Aptekarską, Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych.

Współorganizatorami II edycji Targów Pracy „FarmMedLab” Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
w Katowicach są :

– Apteka Zdrowit