Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

IV edycja Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice 25–27 stycznia 2020 r.

25 stycznia - 27 stycznia

W związku z przystąpieniem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach do współorganizacji IV edycji Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice, który odbędzie się w dniach od 25 do 27 stycznia 2020 r., zapraszamy do czynnego włączenia się w organizację wydarzenia.

Głównym zamierzeniem jest kontynuacja wydarzenia popularnonaukowego na skalę województwa, w którym uczestniczyć będą dzieci i młodzież uczące się na wszystkich etapach edukacji oraz rodziny i osoby indywidualne, w różnych grupach wiekowych. Hasło przewodnie czwartej edycji festiwalu brzmi NAUKA JEST BLIŻEJ.
Już po raz czwarty nauczyciele akademiccy, opiekunowie i członkowie kół naukowych oraz aktywni naukowo i kulturalnie studenci i doktoranci będą mogli zaprezentować swoje dokonania, pasje i zainteresowania poprzez różne formy popularyzacji nauki, m.in.: wykłady, warsztaty, stanowiska pokazowe, wystawy, przedstawienia, koncerty. Propozycje popularnonaukowe mogą być składane w następujących obszarach wiedzy:

  • humanistyczno-społecznym,
  • przyrodniczym,
  • nauk ścisłych,
  • nauk technicznych,
  • medycyny i zdrowia,
  • sztuki.

Nabór dotyczy aktywności zgłaszanych do głównych wydarzeń festiwalowych, które będą odbywały się 26 i 27 stycznia 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Ostateczny termin naboru zgłoszeń upływa 31 października 2019 r. Aby dokonać zgłoszenia, należy założyć konto w systemie zgłoszeniowym (https://rejestracja-sfnk.us.edu.pl). Formularz elektroniczny zapewnia możliwość kierowania uwag organizacyjnych bezpośrednio do każdego zgłoszenia i ma możliwość wielokrotnej edycji (aż do momentu ostatecznego wysłania zgłoszenia).

Osoby zgłaszające swój udział w festiwalu prosimy o poinformowanie koordynatora ŚFN z ramienia Uczelni Panią Aleksandrę Wilk, dostępną pod numerem telefonu 32/20 83 632 oraz adresem e-mail: o dokonaniu zgłoszenia, uwzględniając następujące wytyczne: wskazanie koordynatora ze strony jednostki (imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail, nazwa jednostki); wskazanie rodzaju uczestnictwa (wykład, warsztat, pokaz naukowy, stanowisko pokazowe) wraz z krótkim opisem; planowane zapotrzebowania, w celu właściwego przygotowania do uczestnictwa w festiwalu.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Szczegóły

Start:
25 stycznia
Koniec:
27 stycznia
Strona internetowa:
https://rejestracja-sfnk.us.edu.pl

Organizator

Uniwersytet Śląski

Miejsce

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
plac Sławika i Antalla 1
Katowice, śląskie 40-163 Polska
+ Google Map

Szczegóły

Start:
25 stycznia
Koniec:
27 stycznia
Strona internetowa:
https://rejestracja-sfnk.us.edu.pl

Organizator

Uniwersytet Śląski

Miejsce

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
plac Sławika i Antalla 1
Katowice, śląskie 40-163 Polska
+ Google Map