XXIV Międzynarodowy Kongres OSOZ „Lecznictwo Szpitalne – Druga Linia Ochrony Zdrowia na Platformie OSOZ”

Centrum Kongresowe - Katowice plac Sławika i Antalla 1, Katowice, Śląskie, Polska

Kilkudziesięciu ekspertów w tematach związanych z digitalizacją ochrony zdrowia i tysiąc gości - menedżerowie, lekarze, pielęgniarki, diagności laboratoryjni, farmaceuci, producenci i dostawcy leków, stomatolodzy kliniczni, eksperci zdrowia publicznego, asystenci medyczni, studenci medycyny – spotkają się 9 kwietnia podczas Kongresu OSOZ w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

III Seminarium Ogólnoakademickie „Metody fizykochemiczne w badaniach naukowych”

Aula Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Jedności 8, Sosnowiec, Śląskie

17 kwietnia 2019 r. w auli Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odbędzie się III Seminarium Ogólnoakademickie pn. „Metody fizykochemiczne w badaniach naukowych”.

Ogólnopolska konferencja – Nowoczesna Edukacja Medyczna w Polsce

Centrum Nauki Kopernik Warszawa

24 maja 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się II edycja ogólnopolskiej konferencji poświęconej rozwojowi profesjonalnego kształcenia medycznego – NEMP 2019. To platforma do rozmowy na temat obecnego systemu kształcenia Medyków w Polsce. Uczestnicy poznają innowacje, które niedawno zostały wprowadzone na rynek medyczny. Konferencja jest organizowana z myślą m.in. o lekarzach, nauczycielach […]

Akademicki Pas Startowy Innowacji Medycznych

Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu ul. Jordana 19, Zabrze - Rokitnica

Centrum Transferu Technologii SUM wraz z dr hab. n. med. Zbigniewem Nawratem serdecznie zapraszają do udziału w drugiej edycji wydarzenia pn.: „Akademicki Pas Startowy Innowacji Medycznych”, które odbędzie się podczas dnia otwartego Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu 3 czerwca 2019 r.