ilustracja wektorowa

Start produkcyjny systemu Uczelnia 10 nastąpi z dniem 12.08.2019 r.

Szanowni Państwo,
Uprzejmie przypominamy, że z dniem 05.08.2019 r. rozpocznie się w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach proces przejścia produkcyjnego na nowy system dziekanatowy Uczelnia 10. W związku z powyższym, od tego dnia dotychczasowy system dziekanatowy HMS zostanie przełączony w tryb tylko do odczytu w zakresie obsługi toku studiów, obsługi finansowej i obsługi domów studenta. Zakończenie prac przewidziane jest na dzień 09.08.2019 r., a co za tym idzie, start produkcyjny systemu Uczelnia 10 nastąpi z dniem 12.08.2019 r.

Informuję jednocześnie,  że nadal pozostaje możliwość logowania się do dotychczasowego systemu eHMS (Wirtualny Dziekanat) dla studentów oraz wykładowców SUM. Istnieje zatem w dalszym ciągu możliwość uzupełniania istniejących protokołów elektronicznych, ponieważ import ocen do nowego systemu dziekanatowego zostanie wykonany w terminie późniejszym.
W przypadku pytań lub wątpliwości uprzejmie proszę o kontakt z administratorami systemu dziekanatowego dostępnymi pod nr tel. 20 83 677, 20 83 697 lub adres email: .

[Przesłano przez: Daria Brűckner]