Wpisy

ręka wrzuca do urny swój głos wyborczy

Komunikat Nr 11/2020 UKW

Komunikat Nr 11/2020
Przewodniczącej Uczelnianej Komisji Wyborczej
z dnia 18 lutego 2020 r.

 

Dotyczy:  organizacji debaty wyborczej

Szanowni Państwo,
Członkowie Wspólnoty Uczelni Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,

 

uprzejmie informuję, że Uczelniana Komisja Wyborcza organizuje debatę wyborczą, która odbędzie się 9 marca 2020 r. w Auli A-3 im. prof. zw. dr hab. n. med. dr h.c. Witolda Zahorskiego Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach – Ligocie, ul. Medyków 18 w Katowicach-Ligocie.

Celem zapewnienia właściwego przebiegu debaty zwracam się z uprzejmą prośbą o kierowanie pytań/tematów, które zostaną przedstawione Kandydatom do omówienia.

Powyższe proszę przesyłać na adres w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27 lutego 2020 r., z podaniem imienia i nazwiska wnoszącego.

Nadmieniam, że podczas debaty będzie możliwość zadawania pytań z Sali, jednak po udzieleniu odpowiedzi na pytania przekazane wcześniej, w ramach czasu ustalonego na debatę.

Informacja o godzinie rozpoczęcia i zakończenia debaty zostanie Państwu przedstawiona w osobnym komunikacie.

 

Przewodnicząca Uczelnianej Komisji Wyborczej
Dr hab. n. med. Jolanta Zalejska-Fiolka, prof. SUM

[Przesłano przez: Robert Kubina]

 

ręka wrzuca do urny swój głos wyborczy

Komunikat Nr 10/2020 UKW

Komunikat Nr 10/2020
Przewodniczącej Uczelnianej Komisji Wyborczej
z dnia 3 lutego 2020 r.

 

Dotyczy: pełnego składu Uczelnianego Kolegium Elektorów na kadencję 2020-2024 

Na podstawie § 6 Regulaminu Wyborów Rektora, Senatu oraz Uczelnianego Kolegium Elektorów w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na kadencję 2020-2024 Uczelniana Komisja Wyborcza podaje do wiadomości skład  Uczelnianego Kolegium Elektorów  z podziałem na grupy oraz poszczególne Wydziały

 Grupa nauczycieli akademickich posiadających tytuł naukowy profesora lub stopień naukowy doktora habilitowanego

 Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

  1. Adamczak Marcin
  2. Adamczyk Piotr
  3. Bachowski Ryszard
  4. Bajor Grzegorz
  5. Barczyk Adam
  6. Barski Jarosław
  7. Baumert Małgorzata
  8. Bergler-Czop Beata
  9. Brożek Grzegorz
  10. Budziński Grzegorz
  11. Buszman Paweł
  12. Chudek Jerzy
  13. Czekaj Piotr
  14. Darocha Tomasz
  15. Deja Grażyna
  16. Deja Marek
  17. Dolibog Patrycja
  18. Dorecka Mariola
  19. Ekiel Alicja
  20. Filipek Erita
  21. Francuz Tomasz
  22. Gabryel Bożena
  23. Gawlik Aneta
  24. Gąsior Paweł
  25. Gorzkowska Agnieszka
  26. Gruszczyńska Katarzyna
  27. Grzybowska-Chlebowczyk Urszula
  28. Hartleb Marek
  29. Helbig Grzegorz
  30. Holecki Michał
  31. Hyla-Klekot Lidia
  32. Janas-Kozik Małgorzata
  33. Janowska Joanna
  34. Jarosz-Chobot Przemysława
  35. Jędrzejowska-Szypułka Halina
  36. Kajor Maciej
  37. Kaspera Wojciech
  38. Kaźmierski Maciej
  39. Kocełak Piotr
  40. Kolonko Aureliusz
  41. Kopyta Ilona
  42. Koszutski Tomasz
  43. Kotyla Przemysław
  44. Kowalska Małgorzata
  45. Król Robert
  46. Krzych Łukasz
  47. Krzystanek Ewa
  48. Krzystanek Marek
  49. Kucewicz-Czech Ewa
  50. Kucia Krzysztof
  51. Kuczmik Wacław
  52. Kusa Jacek
  53. Kusz Damian
  54. Kuśnierz Katarzyna
  55. Lis-Święty Anna
  56. Ładziński Piotr
  57. Machnik Grzegorz
  58. Madej Paweł
  59. Majchrzak Krzysztof
  60. Mandera Marek
  61. Marcol Wiesław
  62. Markowski Jarosław
  63. Martirosian Gajane
  64. Maruniak-Chudek Iwona
  65. Matusik Paweł
  66. Mazur Włodzimierz
  67. Michalska-Małecka Katarzyna
  68. Mizia-Stec Katarzyna
  69. Mrowiec Sławomir
  70. Mrukwa-Kominek Ewa
  71. Musialik Joanna
  72. Nowakowska-Duława Ewa
  73. Obuchowicz Ewa
  74. Ochała Andrzej
  75. Okopień Bogusław
  76. Olakowski Marek
  77. Olszanecka-Glinianowicz Magdalena
  78. Orzechowska-Wylęgała Bogusława
  79. Pałasz Artur
  80. Paprocka Justyna
  81. Pawlicki Krzysztof
  82. Piecha Grzegorz
  83. Pietrucha-Dutczak Marita
  84. Pilch-Kowalczyk Joanna
  85. Pojda-Wilczek Dorota
  86. Rokicki Wojciech
  87. Rudnik Adam
  88. Siemianowicz Krzysztof
  89. Sieroń Aleksander
  90. Siuda Joanna
  91. Smolka Grzegorz
  92. Sobol-Milejska Grażyna
  93. Sosada Krystyn
  94. Szewczyk Wojciech
  95. Szydło Krzysztof
  96. Szydłowski Lesław
  97. Urbanek Tomasz
  98. Waluga Marek
  99. Więcek Andrzej
  100. Wita Krystian
  101. Witek Andrzej
  102. Włoch Stanisław
  103. Wojakowski Wojciech
  104. Wyględowska-Promieńska Dorota
  105. Zachurzok Agnieszka
  106. Zejda Jan
  107. Ziaja Jacek
  108. Żurawiński Wojciech

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

  1. Adamczyk-Sowa Monika
  2. Adamek Mariusz
  3. Baron Stefan
  4. Białka Szymon
  5. Białkowski Jacek
  6. Borgiel-Marek Halina
  7. Bożek Andrzej
  8. Bryniarski Piotr
  9. Bułdak Rafał
  10. Cieślar Grzegorz
  11. Czecior Eugeniusz
  12. Czuba Zenon
  13. Czyżewski Damian
  14. Dobrakowski Michał
  15. Dobrowolski Dariusz
  16. Drozdzowska Bogna
  17. Fiszer Roland
  18. Gawlik Radosław
  19. Gawrychowski Jacek
  20. Gąsior Mariusz
  21. Gisterek Iwona
  22. Gluck Joanna
  23. Głogowska-Szeląg Joanna
  24. Gorczyca Piotr
  25. Grzanka Alicja
  26. Grzegorczyn Sławomir
  27. Grzeszczak Władysław
  28. Gumprecht Janusz
  29. Hawranek Michał
  30. Jacheć Wojciech
  31. Janoszka Beata
  32. Jaroszewicz Jerzy
  33. Jastrzębski Dariusz
  34. Jochem Jerzy
  35. Jośko-Ochojska Jadwiga
  36. Kajdaniuk Dariusz
  37. Kalarus Zbigniew
  38. Kasperczyk Aleksandra
  39. Kasperczyk Janusz
  40. Kasperczyk Sławomir
  41. Kasperska-Zając Alicja
  42. Kasperski Jacek
  43. Kawczyk-Krupka Aleksandra
  44. Kawecki Damian
  45. Kluczewska Ewa
  46. Knapik Piotr
  47. Korlacki Wojciech
  48. Kos-Kudła Beata
  49. Krawczyk Lech
  50. Kucharzewski Marek
  51. Kukulski Tomasz
  52. Kwiecień Jarosław
  53. Lisowska Grażyna
  54. Machorowska-Pieniążek Agnieszka
  55. Marek Bogdan
  56. Mazur Bogdan
  57. Mertas Anna
  58. Misiołek Hanna
  59. Misiołek Maciej
  60. Morawiec Beata
  61. Morawiec Tadeusz
  62. Nabrdalik Katarzyna
  63. Nadziakiewicz Paweł
  64. Nawrat Zbigniew
  65. Niedzielska Iwona
  66. Nowak Jolanta
  67. Nowak Mariusz
  68. Nowińska Anna
  69. Ochman Marek
  70. Olejek Anita
  71. Osadnik Tadeusz
  72. Pacholewicz Jerzy
  73. Paradysz Andrzej
  74. Pawlas Natalia
  75. Pluskiewicz Wojciech
  76. Podwińska Ewa
  77. Postek-Stefańska Lidia
  78. Pudlo Robert
  79. Siemińska Lucyna
  80. Skaba Dariusz
  81. Skucha-Nowak Małgorzata
  82. Sowa Paweł
  83. Stanek Agata
  84. Stojcev Zoran
  85. Strojek Krzysztof
  86. Strzelczyk Joanna
  87. Stygar Dominika
  88. Szczepańska Maria
  89. Szczepański Tomasz
  90. Szkutnik Małgorzata
  91. Szliszka Ewelina
  92. Szyguła-Jurkiewicz Bożena
  93. Ścierski Wojciech
  94. Śnit Mirosław
  95. Średniawa Beata
  96. Świętochowska Elżbieta
  97. Tajstra Mateusz
  98. Tanasiewicz Marta
  99. Teper Sławomir
  100. Tomasik Andrzej
  101. Tyrpień-Golder Krystyna
  102. Wasilewski Jarosław
  103. Wiewióra Maciej
  104. Wojciechowska Celina
  105. Wojnicz Romuald
  106. Wylęgała Edward
  107. Wystrychowski Grzegorz
  108. Zalejska-Fiolka Jolanta
  109. Zamłyński Jacek
  110. Ziora Dariusz
  111. Ziora Katarzyna
  112. Żywiec Joanna

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

  1. Bębenek Ewa
  2. Beberok Artur
  3. Bednarek Ilona
  4. Bratosiewicz-Wąsik Jolanta
  5. Brodziak-Dopierała Barbara
  6. Cegieła Urszula
  7. Chełmecka Elżbieta
  8. Chodurek Ewa
  9. Dolińska Barbara
  10. Dołowy Małgorzata
  11. Drobnik Jacek
  12. Dzierżęga-Lęcznar Anna
  13. Folwarczna Joanna
  14. Gola Joanna
  15. Jasik Krzysztof
  16. Jeleń Małgorzata
  17. Kabała-Dzik Agata
  18. Kaczmarczyk-Sedlak Ilona
  19. Kapral Małgorzata
  20. Kasperczyk Janusz
  21. Komosińska-Vassev Katarzyna
  22. Kowalski Jan
  23. Koźma Ewa
  24. Latocha Małgorzata
  25. Maciążek-Jurczyk Małgorzata
  26. Marciniec Krzysztof
  27. Mielczarek-Palacz Aleksandra
  28. Morak-Młodawska Beata
  29. Olczyk Paweł
  30. Ozimina-Kamińska Ewa
  31. Paul-Samojedny Monika
  32. Pawłowska-Góral Katarzyna
  33. Pilawa Barbara
  34. Pyka-Pająk Alina
  35. Ramos Paweł
  36. Rzepecka-Stojko Anna
  37. Sarecka-Hujar Beata
  38. Solarz Krzysztof
  39. Stebel Adam
  40. Stojko Jerzy
  41. Strzałka-Mrozik Barbara
  42. Wąsik Tomasz
  43. Wcisło-Dziadecka Dominika
  44. Wilczok Adam
  45. Wilczyński Sławomir
  46. Winsz-Szczotka Katarzyna
  47. Wojtyczka Robert
  48. Wrześniok Dorota
  49. Zajdel Alicja
  50. Zdybel Magdalena
  51. Zięba Andrzej

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

  1. Balcerzyk Anna
  2. Bąk-Sosnowska Monika
  3. Brzęk Anna
  4. Cnota Wojciech
  5. Czuba Bartosz
  6. Dąbek Józefa
  7. Domagalska-Szopa Małgorzata
  8. Drosdzol-Cop Agnieszka
  9. Duława Jan
  10. Durmała Jacek
  11. Gąsior Zbigniew
  12. Gołba Krzysztof
  13. Haberka Maciej
  14. Irzyniec Tomasz
  15. Kudła Marek
  16. Lasek-Bal Anetta
  17. Likus Wirginia
  18. Lorenc Zbigniew
  19. Markiewicz-Łoskot Grażyna
  20. Michalski Bogdan
  21. Młynarska Agnieszka
  22. Młynarski Rafał
  23. Niemiec Paweł
  24. Plinta Ryszard
  25. Sieroń Karolina
  26. Sioma-Markowska Urszula
  27. Skrzypulec-Plinta Violetta
  28. Stencel-Gabriel Krystyna
  29. Stojko Rafał
  30. Szewieczek Jan
  31. Szopa Andrzej
  32. Szurlej Dariusz
  33. Waniczek Dariusz
  34. Włoch Agata

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

  1. Adamek Brygida
  2. Dziubanek Grzegorz
  3. Grochowska-Niedworok Elżbieta
  4. Grosicki Sebastian
  5. Holecki Tomasz
  6. Hudzik Bartosz
  7. Kardas Marek
  8. Kobza Joanna
  9. Kokot Teresa
  10. Korzonek-Szlacheta Ilona
  11. Kowalski Oskar
  12. Muc-Wierzgoń Małgorzata
  13. Nowakowska-Zajdel Ewa
  14. Piekut Agata
  15. Polaniak Renata
  16. Romaniuk Piotr
  17. Rozentryt Piotr
  18. Woźniak-Holecka Joanna
  19. Zubelewicz-Szkodzińska Barbara

 

 

 


Grupa pracowników nieposiadających tytułu naukowego profesora lub stopnia naukowego doktora habilitowanego

Wydział Nauk Medycznych w Zabrzu

  • 1 Łyko-Morawska Dorota
  • 2 Trzeciak Hanna
  • 3 Mizgała-Izworska Elżbieta
  • 4 Cieślik-Wegemund Marta
  • 5 Dawiec Monika
  • 6 Gruca Olaf
  • 7 Kubicka-Musiał Magdalena
  • 8 Wziątek-Kuczmik Daria
  • 9 Drzastwa Witold
  • 10 Hupsch-Marzec Hanna
  • 11 Mocny-Pachońska Katarzyna
  • 12 Rokicka Dominika
  • 13 Bartman Wojciech
  • 14 Białożyt-Bujak Ewa
  • 15 Błaszczyk Urszula
  • 16 Bodzek Piotr
  • 17 Damasiewicz-Bodzek Aleksandra
  • 18 Maksym Beata
  • 19 Oleś Piotr
  • 20 Wróbel Bartłomiej
  • 21 Biernacki Krzysztof
  • 22 Bogacz Mateusz
  • 23 Bujak-Rosenbeiger Ewa
  • 24 Jaworska Dagmara
  • 25 Kownacki Patryk
  • 26 Kozłowski Andrzej
  • 27 Miśkiewicz-Orczyk Katarzyna
  • 28 Niedziela Natalia
  • 29 Pawlak Szymon
  • 30 Piechuta-Królczak Barbara
  • 31 Pikiewicz-Koch Anna
  • 32 Romuk Ewa
  • 33 Stefanik Natalia
  • 34 Wierucka-Młynarczyk Beata
  • 35 Witkowska Daria
  • 36 Wowra Bogumił
  • 37 Wyszyńska Magdalena

Wydział Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu

  • 1 Bogacz Adam
  • 2 Kępa Małgorzata
  • 3 Kubina Robert
  • 4 Stec Małgorzata
  • 5 Idzik Danuta
  • 6 Asman Marek
  • 7 Kimsa-Dudek Magdalena
  • 8 Stanjek-Cichoracka Anita
  • 9 Kurzeja Ewa
  • 10 Wisowski Grzegorz
  • 11 Janikowska Grażyna
  • 12 Kleczka Anna

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach

  • 1 Boryczka Grzegorz
  • 2 Kłuciński Piotr
  • 3 Skowronek Rafał
  • 4 Wójcik Aneta
  • 5 Zych-Twardowska Elżbieta
  • 6 Kotrys-Puchalska Elżbieta
  • 7 Bajdak-Rusinek Karolina
  • 8 Kosowska Agnieszka
  • 9 Abdul Cader Mohamed Sham
  • 10 Barański Kamil
  • 11 Garczorz Wojciech
  • 12 Hibner Grzegorz
  • 13 Sikora Bartosz
  • 14 Skoczyński Szymon
  • 15 Kimsa-Furdzik Małgorzata
  • 16 Bożek Oskar
  • 17 Szanecki Wojciech
  • 18 Szwaczka Łukasz
  • 19 Tażbirek Maciej
  • 20 Simka-Lampa Klaudia
  • 21 Basiak Marcin
  • 22 Luboń Wojciech
  • 23 Winder Mateusz
  • 24 Cichoń Bartosz
  • 25 Cygal Anna
  • 26 Frątczak Aleksandra
  • 27 Poński Michał
  • 28 Wikarek Tomasz
  • 29 Adamczyk-Sitko Katarzyna
  • 30 Lemm Magdalena
  • 31 Mackiewicz Mirosława
  • 32 Wróblewska-Czech Agnieszka
  • 33 Kierszniok Klaudia
  • 34 Salwowska Natalia
  • 35 Wróbel Beata

Wydział Nauk o Zdrowiu w Katowicach

  1. Budziosz Jan
  2. Hornik Beata
  3. Onik Grzegorz
  4. Czajkowska Mariola
  5. Król Tomasz
  6. Cieślik Aleksandra
  7. Knapik Katarzyna
  8. Dobrzyń-Matusiak Dorota
  9. Janusz-Jenczeń Magdalena
  10. Michalik Piotr
  11. Nowakowska Iwona
  12. Rutkowska Magdalena
  13. Witanowska Jolanta
  14. Eszyk Jolanta
  15. Grzyb Agata
  16. Nowak-Kapusta Zofia
  17. Michalski Tomasz
  18. Górka Dariusz
  19. Kniaziew-Gomoluch Katarzyna
  20. Kotlarz Barbara
  21. Kowalczyk Anna
  22. Kuźma Damian
  23. Łosień Tomasz
  24. Grabska Ewelina

Wydział Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

  1. Syrkiewicz-Świtała Magdalena
  2. Brukało Katarzyna
  3. Domagalska Joanna
  4. Grajek Mateusz
  5. Malinowska-Borowska Jolanta
  6. Głogowska-Gruszka Anna
  7. Buczkowska Marta

 


Przedstawiciele pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

 

  • 1 Hojeński Krzysztof
  • 2 Stanoszek Agnieszka
  • 3 Jarosiński Łukasz
  • 4 Mrowiec-Księżarczyk Mirosława
  • 5 Skolik Justyna
  • 6 Jarosińska-Helbin Aleksandra
  • 7 Władyka Ewa
  • 8 Szczubiał Ewa
  • 9 Libront Klaudia
  • 10 Kozak Barbara
  • 11 Pilar Aleksandra
  • 12 Sobel Krystian
  • 13 Wszeborowska Mariola
  • 14 Grajoszek Aniela
  • 15 Piper Rafał
  • 16 Kopacka Iwona
  • 17 Sigiel Alicja
  • 18 Surma Sylwia
  • 19 Wilczak Anna
  • 20 Braun Bożena
  • 21 Krupa Lucyna
  • 22 Tomanek Aleksandra
  • 23 Niechciał Marta
  • 24 Wójcik Agata
  • 25 Chudy Marzena
  • 26 Trautsolt Wanda
  • 27 Kaczmarczyk Maria
  • 28 Bochenek Karolina
  • 29 Wyciślik-Żurawska Tatiana
  • 30 Czerniak Jolanta

 


Przedstawiciele studentów i doktorantów

Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu:

  1. Marcin Kostuj
  2. Monika Adamiec
  3. Andżelina Ngo
  4. Kamil Marczewski
  5. Marcin Bereś
  6. Karina Sypek
  7. Bartłomiej Antoń
  8. Alicja Gospodarczyk
  9. Kamil Kowal
  10. Krzysztof Feret
  11. Sergiusz Urbańczyk
  12. Szymon Niejadlik
  13. Marcin Cymerys
  14. Przemysław Wołowiec
  15. Adrianna Jurkiewicz
  16. Anna Maciąg
  17. Krzysztof Mazerant
  18. Marta Szeląg
  19. Natalia Hajok
  20. Zofia Piecha
  21. Adrianna Pionka-Dzbuk
  22. Krystian Sołowiej
  23. Nadia Hornig
  24. Adrian Urbanek
  25. Kaczmarek Agnieszka

Doktoranci:

  1. Joanna Smolarczyk-Kosowska
  2. Olga Branicka

Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu:

  1. Michał Bobko
  2. Jan Ceglarski
  3. Czapiński Tomasz
  4. Ania Sroka
  5. Ernest Jaworski
  6. Kamil Okólski
  7. Kamila Kuśpiel
  8. Justyna Kobylarczyk
  9. Paulina Ślusarczyk
  10. Gabriela Wenc
  11. Maciej Ochwat
  12. Karolina Kordalska
  13. Łukasz Stachowicz
  14. Bartek Wierzba
  15. Zuzanna Pochylczuk
  16. Lena Bochniak
  17. Aleksandra Puchalik
  18. Karol Krystek
  19. Daniel Bytomski

Doktoranci:

  1. Mateusz Stojko

Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach:

  1. Anczyk Stanisław
  2. Patalong Mikołaj
  3. Mizera Szymon
  4. Moll Martyna
  5. Zięba Katarzyna
  6. Łoskot Marianna
  7. Dąbrowski Wiktor
  8. Wawrzonkowski Patryk
  9. Jastrzębska Karolina
  10. Nowakowska Martyna
  11. Osika Cezary
  12. Chablaszek Patryk
  13. Kapała Joanna
  14. Krok Monika
  15. Stadnik Daniel
  16. Uniejewska Weronika
  17. Wysocka Adrianna
  18. Michna Magdalena
  19. Niemiec Sabina
  20. Nowak Sonia
  21. Olejnik Paulina
  22. Orszulak Aleksandra
  23. Haściło Luiza
  24. Niemiec Agnieszka
  25. Nycz Blanka
  26. Olesz Marek
  27. Osuch Alan
  28. Oukal Natalia
  29. Ptak Paulina
  30. Rutkowski Rafał

Doktoranci:

  1. Czajka Szymon

Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach

  1. Izabella Chyży
  2. Aleksandra Żurowska
  3. Olga Klarczyńska
  4. Dominik Łata
  5. Paulina Warelis
  6. Iga Ślusarczyk
  7. Weronika Hoim
  8. Sebastian Stach
  9. Marta Kozik
  10. Dominik Steczyński
  11. Dorota Kowalska
  12. Kamil Krok
  13. Paulina Pakuła
  14. Sandra Sosna
  15. Angelika Janik
  16. Donata Jureczko
  17. Agata Rożek
  18. Marzena Kupka
  19. Jakub Losa
  20. Hubert Kozioł
  21. Aleksandra Różycka
  22. Dominik Mroczkowski
  23. Aleksandra Markiewicz
  24. Izabela Paciorek
  25. Oliwia Pilarczyk
  26. Marlena Witkowska
  27. Karolina Grzybek
  28. Justyna Maśnica
  29. Joanna Plata
  30. Marta Szafron

Doktoranci:

  1. Paulina Orczyk

Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

  1. Rzepecka Joanna
  2. Grot Martina
  3. Brol Dominika
  4. Kubica Marek
  5. Pysz Laura
  6. Stuka Mateusz
  7. Fijołek Adrian
  8. Doniec Karina

Doktoranci:

  1. Wiktoria Dyjas

 

Przewodnicząca  Uczelnianej Komisji Wyborczej
Dr hab. n. med. Jolanta Zalejska-Fiolka, prof. SUM

[Przesłano przez: Robert Kubina]

ręka wrzuca do urny swój głos wyborczy

Komunikat Nr 8/2020 UKW

Komunikat Nr 8/2020
Przewodniczącej Uczelnianej Komisji Wyborczej
z dnia 28 stycznia 2020 r.

Dotyczy: przedłużenia okresu oddawania głosów do Senatu SUM

w związku z powziętą informacją o wystąpieniu przerwy w zasilaniu w energię elektryczną w budynkach Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach przy ul. Medyków 18, co mogło spowodować problemy z oddaniem głosów na odległość (poza lokalem wyborczym), Uczelniana Komisja Wyborcza podjęła Uchwałę o wydłużeniu okresu oddawania głosów w wyborach do Senatu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach o godzinę, tj. do godz. 15:00

Przewodnicząca
Uczelnianej Komisji Wyborczej
Dr hab. n. med. Jolanta Zalejska Fiolka, prof. SUM

ręka wrzuca do urny swój głos wyborczy

Komunikat Nr 7/2020 UKW

Komunikat Nr 7/2020
Przewodniczącej Uczelnianej Komisji Wyborczej
z dnia 21 stycznia 2020 r.

 

Dotyczy: lokalizacji lokali wyborczych  

 

działając w oparciu o § 13 ust. 2  Regulaminu Wyborów Rektora, Senatu oraz Uczelnianego Kolegium Elektorów w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na kadencję 2020-2024 Uczelniana Komisja Wyborcza podaje do wiadomości listę lokali wyborczych, w których można oddać głos na kandydatów do Senatu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

  1. Rektorat Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
    Poniatowskiego 15, 40-055 Katowice; parter sala Senatu
  2. Dziekanat Wydziału Nauk Medycznych w Zabrzu
    Pl. Traugutta 2, 41-800 Zabrze; III piętro pok. 303
  3. Dziekanat Wydziału Nauk Medycznych w Katowicach
    Medyków 18, 40-752 Katowice; Parter pok. nr 6 – budynek D3
  4. Dziekanat Wydziału Nauk Farmaceutycznych w Sosnowcu
    Jedności 8, 41-200 Sosnowiec; Parter pok. 001 (sala komputerowa)
  5. Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach
    Medyków 12c, 40-752 Katowice; pok. 106 – Centrum Dydaktyczne
  6. Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu
    Piekarska 18 i 20, 41-902 Bytom; parter pok. 05

Lokale wyborcze czynne będą 28 stycznia 2020 r. w godzinach od 9.00 do 14.00.

 

Przewodnicząca  Uczelnianej Komisji Wyborczej
Dr hab. n. med. Jolanta Zalejska Fiolka, prof. SUM

[Przesłano przez: Robert Kubina]

ręka wrzuca do urny swój głos wyborczy

Komunikat Nr 6/2020 UKW

Komunikat Nr 6/2020
Przewodniczącej Uczelnianej Komisji Wyborczej
z dnia 20 stycznia 2020 r.

Dotyczy: rekomendacji Kandydatów na Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kadencję 2020-2024

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że:

  1. w terminie określonym Kalendarzem Wyborów złożone zostały 3 rekomendacje na Rektora tj.:
    1. prof. dr hab. n. med. Tomasza Szczepańskiego do Rady Uczelni przez ustępującego Rektora,
    2. prof. dr hab. n. med. Tomasza Szczepańskiego do Rady Dyscypliny Nauk Medycznych przez grupę pracowników, o której mowa w § 53 ust. 2 pkt 2 Statutu Uczelni,
    3. prof. dr hab. n .med. Andrzeja Więcka do Rady Dyscypliny Nauk Medycznych przez grupę pracowników, o której mowa w § 53 ust. 2 pkt 1 Statutu Uczelni.

Uczelniana Komisja Wyborcza przekazuje, zgodnie z właściwością, odpowiednio do:

  1. Rady Uczelni – rekomendację, o której mowa w § 1 pkt 1 lit. a),
  2. Rady Dyscypliny Nauk Medycznych – rekomendacje, o których mowa w § 1 pkt 1 lit. b) i c)

celem ich przekazania przez Przewodniczących tych Organów Przewodniczącemu Senatu w związku z § 53 ust. 1 Statutu Uczelni.


Przewodnicząca Uczelnianej Komisji Wyborczej
dr hab. n. med. Jolanta Zalejska Fiolka, prof. SUM

[Przesłano przez: Robert Kubina]