Zapraszamy dydaktyków na webinar: Wykorzystanie narzędzia Osmosis w nauczaniu.

Osmosis oferuje szeroką gamę materiałów edukacyjnych, wspierających proces nauki i zrozumienie zagadnień medycznych. To baza materiałów wideo z zakresu fizjologii, patologii, farmakologii, praktyki klinicznej. Zawiera bazę pytań, kart ćwiczeń, fiszek, quizów i testów. Narzędzie to jest cenione za swoją przystępność i multimedialne podejście do nauki.

Poniżej zaproszenie producenta Osmosis:

Please join us in the Maximizing Exam Performance Webinar: Osmosis Tools for Student Success

• Date/Time: October 16th 1 PM EST/10 AM PST
  • Description: Help your students effectively and efficiently study with Osmosis. Expertly created whiteboard-style lessons and linked assessment items simplify complex concepts to build confidence and competence. Join us on October 16th at 1 PM EST/10AM PST for a platform tour and to learn how educators are using Osmosis to help students understand and retain information to boost exam performance.
  • Direct Registration Link to be shared.

Dane wysyłającego
    Justyna Seiffert