Akademicki Pas Startowy Innowacji Medycznych już 3 czerwca 2019 r.

Centrum Transferu Technologii SUM wraz z dr hab. n. med. Zbigniewem Nawratem serdecznie zapraszają do udziału w drugiej edycji wydarzenia pn.: „Akademicki Pas Startowy Innowacji Medycznych”, które odbędzie się podczas dnia otwartego Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu 3 czerwca 2019 r.

Spotkanie będzie miało charakter brunchu naukowo-biznesowego, na którym podczas krótkich 7-10 minutowych wystąpień, studenci naszej Uczelni będą mieli okazję zaprezentować własne pomysły, rozwiązania naukowe oraz wynalazki, które z uwagi na swą innowacyjność mają potencjał i szansę na komercjalizację.
W związku z powyższym wszystkich studentów i doktorantów, chcących wziąć udział w „Akademickim Pasie Startowym Innowacji Medycznych”, zapraszamy do przesłania swojego zgłoszenia na adres mailowy: do dnia 28 maja 2019 r.

Zgłoszenie powinno zawierać:
– tytuł wystąpienia (czas wystąpienia),
– dane twórcy/ów, wynalazców, pomysłodawców,
– krótki opis tematu wystąpienia/tytułu wynalazku,
– informacje o sprzęcie niezbędnym do przeprowadzenia wystąpienia celem zabezpieczenia odpowiedniej obsługi technicznej.

Podczas aktywnego networkingu uczestnicy będą mogli prowadzić indywidualne rozmowy z przedsiębiorcami i inwestorami, co umożliwi nawiązanie interdyscyplinarnych relacji będących podstawą przyszłych projektów badawczo-rozwojowych oraz współpracę z partnerami naukowymi i biznesowymi.
Kontakt: Centrum Transferu Technologii, tel.: 32 208 36 92, e-mail: .

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]