Pani Bożena Langner pełniąca obowiązki Rzecznika Prasowego SUM

Od 1 lipca 2019 r. funkcję Rzecznika Prasowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach pełnić będzie Pani Bożena Langner, pracownik Działu Karier Studenckich i Promocji Uczelni SUM w Katowicach.

Na swoim dotychczasowym stanowisku zajmowała się promocją Uczelni. Pani Bożena Langner jest absolwentką studiów magisterskich, na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Prawie 10 lat była prezenterem i dziennikarzem informacyjnym, a później publicystycznym w lokalnej telewizji, pełniła również funkcję redaktora wydania serwisu informacyjnego, współpracowała z ogólnopolskimi stacjami telewizyjnymi. Jest laureatką wielu konkursów dziennikarskich.

Dotychczasowy Rzecznik Prasowy Uczelni Pani Agata Kalafarska-Winkler z dniem 30 czerwca 2019 r. zakończyła współpracę ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach. Dziękujemy Pani Agacie Kalafarskiej-Winkler za profesjonalizm i zaangażowanie w pracę, dbanie o pozytywny wizerunek Uczelni. Życzymy kolejnych sukcesów zawodowych.