Flagi wielu państw ułożonych tworząc kulę

PRACOWNICY SUM– rozpoczynamy VII nabór uzupełniający na kursy języka angielskiego

VII NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY będzie trwał od 19 września 2019 r. od godziny 09:00 do 30 września 2019 r. do godziny 13:00)

W związku z zainteresowaniem pracowników kursami języka angielskiego prowadzonymi w ramach realizacji projektu Welcome to SUM i wolnymi miejscami w niektórych grupach, ogłaszamy VII nabór uzupełniający do następujących grup:

– język specjalistyczny dla pracowników biblioteki SUM- 1 miejsce wolne

– język specjalistyczny dla pracowników administracyjnych (język urzędowy) – 4 miejsca wolne

– Bytom, grupa B2 – 3 miejsca wolne

– Zabrze, grupa A1 – 1 miejsce wolne

– Katowice Ligota, grupa B1 – 1 miejsce wolne

– Katowice Ligota, grupa B2 – 3 miejsca wolne

– Sosnowiec, grupa A2 – 2 miejsca wolne

– Rektorat, grupa A2 – 2 miejsca wolne

Przypominamy, że w naborze mogą wziąć udział osoby, które są zainteresowane dołączeniem TYLKO do ww. grup oraz spełniają kryteria wynikające z Regulaminu (Załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 52/2019 z dnia 18.03.2019 r. Rektora SUM) tj. m.in. pracownicy administracyjni i dydaktyczni SUM, którzy w swojej pracy mają bezpośredni kontakt z cudzoziemcami lub z dokumentacją w języku angielskim oraz nie uczestniczyli w innych szkoleniach organizowanych w ramach Projektu.

Osoby, które w ramach obecnej rekrutacji, zostaną przyjęte do udziału w projekcie, dołączą do grup językowych utworzonych w maju br., w związku z tym otrzymają wsparcie projektowe w postaci zmniejszonej ilości zajęć, stąd lektor na pierwszych zajęciach będzie mógł zweryfikować poziom wiedzy nowego kursanta. Niemniej przy zachowaniu odpowiedniej frekwencji, wszystkie osoby, które dołączą do grup w wyniku bieżącej rekrutacji otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Obecnie realizowane kursy językowe będą trwały do grudnia 2019 r. Na stronie projektu, w zakładce Aktualności jest dostępny harmonogram zajęć dla poszczególnych grup – prosimy o zapoznanie się z nim przed uzupełnieniem formularza rekrutacyjnego. Więcej informacji można także uzyskać pod numerem telefonu 32 208 36 57.

VII nabór uzupełniający odbędzie się w okresie: od 19 września 2019 r. od godziny 09:00 do 30 września 2019 r. do godziny 13:00 poprzez formularz rekrutacyjny online, który zostanie zamieszczony na stronie internetowej projektu, w zakładce Formularz rekrutacyjny https://sum.edu.pl/uczelnia/welcome-to-sum#formularz-rekrutacyjny

Będzie on aktywny w ww. terminie i dostępny dla wszystkich zainteresowanych, bez względu na obecność w ww. dniach w miejscu pracy (możliwość rekrutacji będzie zależna tylko od dostępności do Internetu w wyżej wskazanym okresie).

W przypadku kursu języka angielskiego ogólnego dla poziomów A2 – B2, kandydat jest zobowiązany do rozwiązania testu językowego na platformie e-learningowej SUM, do czego niezbędny jest adres email pracownika i hasło.

UWAGA – pracownicy nieposiadający służbowego e-maila są proszeni o skontaktowanie się z Centrum Informatyki i Informatyzacji.

Szczegóły dotyczące rekrutacji w projekcie zostały określone w Regulaminie, który stanowi Załącznik nr 1 do Zarządzenia Nr 52/2019 z dnia 18.03.2019 r. Rektora SUM.

Wszystkie dokumenty dotyczące realizowanego projektu są dostępne na stronie internetowej projektu https://sum.edu.pl/uczelnia/welcome-to-sum#dokumenty.

[Przesłano przez: Dominika Grzeszczyk]