logo systemu POLON

Aktualności POL-on

1. Podziękowanie za przesłanie Ankiety dotyczącej rekrutacji na rok akademicki 2024/2025
2023-08-23
W oparciu o Ankietę we wrześniu na Portalu edukacji i nauki (edukacja.gov.pl Odnośnik otwiera się w nowej karcie) w ramach Nawigatora edukacji będzie zaprezentowana przyszłym studentom przeważająca część oferty edukacyjnej uczelni wyższych. Informację o uruchomieniu Nawigatora edukacji otrzymają wszystkie szkoły ponadpodstawowe z prośbą o rozpowszechnienie narzędzia wśród uczniów.
2. Ruszyła pierwsza funkcjonalność Nawigatora edukacji – Wyszukiwarka uczelni
2023-09-11
8 września ruszyła pierwsza funkcjonalność Nawigatora edukacji – Wyszukiwarka uczelni https://edukacja.gov.pl/web/gov/wyszukiwarka-uczelni#/ Przedstawione w Wyszukiwarce informacje pochodzą z przesłanych przez uczelnie Ankiet i systemu POL-on, a  dotyczą rekrutacji na rok akademicki 2024/2025. Narzędzie będzie systematycznie rozwijane o ofertę edukacyjną studiów II stopnia oraz kolejne funkcjonalności.