mężczyzna ze sztangą na siłowni

Rezygnacja z zakupu karnetów sportowych

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje, że uwzględniając ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie śląskim, a także mając na uwadze ograniczony dostęp do usług i obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie całego kraju oraz w oparciu o opinię Organizacji Związkowych działających w Uczelni, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach rezygnuje z zakupu karnetów sportowych dla pracowników, emerytów i rencistów SUM oraz członków ich rodzin, które miałyby podlegać dofinansowaniu z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w 2020 roku.

Wszystkie osoby, które do tej pory dokonały wpłaty za karnet sportowy proszone są o pilny kontakt z Działem ds. Pracowniczych i Socjalnych telefonicznie: 32 208 35 24 lub mailowo:

[Przesłano przez: Beata Mincer]