Aktualności

https://polon.nauka.gov.pl/informacje/aktualnosci/o/10

 1.  Udostępnienie sprawozdania o mobilności absolwentów S-M-POLON za 2019 r.
  2020-08-27 11:28:48z dniem 27 sierpnia 2020 r. w module GUS – sprawozdania zostało udostępnione sprawozdanie o mobilności S-M POL-on.
  W sprawozdaniu należy wykazać absolwentów, którzy w ramach programu studiów wyjeżdżali za granicę w celu studiowania lub studiowania połączonego z pracą/praktyką.
  Uzupełnione sprawozdania należy przekazać do dnia 4 września 2020 r.
  Sprawozdanie o mobilności wypełniają tylko podmioty, u których zaistniało zjawisko. Nie trzeba składać sprawozdania „negatywnego”, informującego o braku danych do przekazania.
  Więcej informacji pod linkiem: https://polon.nauka.gov.pl/pomoc/knowledge-base/sprawozdanie-o-mobilnosci-absolwentow-s-m-polon-za-2019-r/
 2. Nowy Helpdesk OPI PIB
  2020-08-27 13:38:19

  W systemie POL-on 2.0 jest już dostępny nowy Helpdesk, w którym należy zgłaszać problemy dotyczące tego systemu.  Problemy i błędy dotyczące modułów dostępnych w starym POL-onie pozostają obsługiwane tak, jak dotychczas.
  Nowy Helpdesk jest wspólny dla wielu systemów wytwarzanych w OPI PIB. Jeśli użytkownik zgłaszał już uwagi w innym systemie (np. w JSA), to znaczy, że ma już utworzone konto w systemie Helpdesk. Identyfikacja konta następuje na podstawie adresu e-mail.
  Więcej informacji: Jak założyć konto w Helpdesku OPI PIB? https://polon.nauka.gov.pl/pomoc/knowledge-base/jak-zalozyc-konto-w-helpdesku-opi-pib/
  Nowy Helpdesk – jak przyspieszyć realizację mojego zgłoszenia? https://polon.nauka.gov.pl/pomoc/knowledge-base/nowy-helpdesk-jak-przyspieszyc-realizacje-mojego-zgloszenia/

[Przesłano przez: Ewa Nowak]