kobieta przegląda zawartość smartfona

Nowy system platformy e-learningowej – szkolenia

W związku z procesem uruchomiania nowej  platformy nauczania na odległość (e-learning), która zastąpi obecnie wykorzystywany system, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Szkolenia odbędą się w terminach:

  • 19, 20, 21 sierpnia 2020 w godzinach: 9.00 – 13.00
  • 2, 3, 4 września 2020 w godzinach: 9.00 – 13.00.

Zapraszamy do rejestracji pod adresem Rejestracja zakończona (aktualizacja 29 sierpień)

Nowy system będzie w wkrótce dostępny  i zastąpi dotychczasową platformę pod adresem: https://elearning.sum.edu.pl

Informujemy, iż dostęp do poprzedniej wersji platformy będzie możliwy tylko do końca semestru zimowego tj. do marca 2021. Po tym terminie system zostanie wyłączony.

Nowy system elearningowy posiada szereg narzędzi ułatwiających pracę wykładowcom oraz studentom. Między innymi system umożliwia łatwiejsze tworzenie szkoleń elearningowych oraz udostępnianie materiałów w formie bazy wiedzy, łatwiejsze monitorowanie postępów uczestników wraz z podziałem kierunki, przedmioty oraz grupy (dane zgodne z obowiązującymi w systemie dziekanatowym). Została również wzmocniona integracja z systemami do prowadzenia zajęć na żywo w formie wideo oraz wirtualnej tablicy.

Kolejne szkolenia będziemy prowadzić dla Państwa w dalszych terminach. Zostanie również udostępniona baza wiedzy, która pozwoli samodzielnie realizować zadania w systemie zdalnego nauczania.