Nowe wpisy w Pomocy systemu

  1. POL-on 2.0 – aktualny stan systemu i planowane wdrożenia. Moduły Pracownicy, Studenci, Sprawozdawczość GUS (31.03.2020)https://polon.nauka.gov.pl/pomoc/knowledge-base/pol-on-2-0-aktualny-stan-systemu-i-planowane-wdrozenia-moduly-pracownicy-studenci-sprawozdawczosc-gus-26-03-2020-r/Materiały z webinarium, które odbyło się 26 marca 2020 r. w siedzibie OPI PIB.  Zamieszczony został zapis nagrań wideo z tego wydarzenia. Szkolenie składało się z 3 części merytorycznych, w każdej z nich był blok wykładowy oraz odpowiedzi na pytania zadawane w trakcie spotkania przez uczestników. Pod nagraniami są umieszczone prezentacje ze szkolenia, które można pobrać.
    Pytania, które zostały zadane przez uczestników na czacie w trakcie webinarium, a odpowiedzi nie zostały udzielone w czasie szkolenia, są opracowywane przez trenerów i analityków systemu. Będą one sukcesywnie publikowane w formie wpisów do Pomocy oraz w zakładce FAQ.
  2. Role umożliwiające dodawanie osób ubiegających się o stopień doktora (30.03.2020)
    https://polon.nauka.gov.pl/pomoc/knowledge-base/role-umozliwiajace-dodawanie-osob-ubiegajacych-sie-o-stopien-doktora/
  3. Możliwość wprowadzenia danych osób z wszczętymi postępowaniami doktorskimi (30.03.2020)
    https://polon.nauka.gov.pl/pomoc/knowledge-base/mozliwosc-wprowadzenia-danych-osob-z-wszczetymi-postepowaniami-doktorskimi/

[Przesłano przez: Ewa Nowak]